O NAS

Istniejemy od 1971 roku. Chlubimy się datą naszego powstania. Na początku była mała szopa i "złota rączka" ale taka prawdziwa - człowiek, który jak to wtedy bywało musiał umieć "wszystko" (i umiał) - prawdziwy inżynier-konstruktor. To był nasz Ojciec, szef oraz nauczyciel w jednej osobie. Przekazał nam to co najcenniejsze - zamiłowanie do mechaniki. Zaszczepił w nas myślenie, szacunek dla klienta i solidność. Powtarzał zawsze: ..."rób to tak, by nie wstydził się pod tym podpisać". Dzisiaj nosimy jego pamięć w sercach i wspomnieniach, a przy każdej pracy słyszymy jego głos - "...by nie wstydził się pod tym podpisać". Profesjonalizm, który nam przekazał służy dzisiaj Państwu!

Najwyższy poziom wiadczonych usług doceniły takie firmy jak elf, WURTH, CHAMPION, MONROE-WALKER. Ciągle rozwijamy to, co zaczęło się na początku lat siedemdziesiątych i tak z firmy rodzinnej powstał Warsztat Mechaniki pojazdowej i Blacharstwa by w 2001 roku zmienić nazwę ostatecznie na AUTOELF Warsztat Warty Zachodu! (tak promowaliśmy tą zmianę).

Lipiec 2002 roku to szczególny moment. Zostaliśmy jako jedyni z pośród wielu warsztatów kandydujących w Stargardzie o miano Autoryzowanego serwisu wybrani by przyjąć barwy lidera na rynku serwisów samochodowych - BOSCH Service. Przygotowywaliśmy się do tego już od kilku lat. Szkoliliśmy, wprowadzaliśmy coraz nowsze techniki obsługi. Wyposażamy warsztat w nowoczesne testery komputerowe, urządzenia diagnostyczne i pomiarowe. Wszystko to by ciągle unowoczeniać zaplecze warsztatowe i podnosić poziom wiadczonej obsługi - tak byśmy mogli sprostać coraz nowoczeniejszej technice stosowanej w motoryzacji. Ciągłe szkolenia potwierdzone licznymi certyfikatami to gwarancja obsługi na najwyższym poziomie. Staramy się klienta obsłużyć kompleksowo od A do Z. Nadal szkolimy się i nie zapominamy, że tylko ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji może zapewnić odpowiednią wiedzę a tym samym najwyższy - Europejski poziom spod znaku BOSCH Service! Wierzymy, że oferowane przez nas usługi i zaplecze warsztatowe spełnia pokładane w nas oczekiwania. Dziękujemy za okazane nam zaufanie. Staramy się Państwa nie zawieźć...

..."jestemy dumni, że możemy się pod tym podpisać"
Zenon i Grzegorz Czajkowscy.