91 577 64 81 biuro@autoelf.pl

Ponad 20 lat obecności na rynku

Naprawy i wymiana części

Serwis oraz naprawy i wymiana części

Standardowa usługa serwisu w naszej firmie to nie tylko wymiana oleju samochodowego i filtrów, ale też sprawdzenie sprawności zawieszenia, żarówek, oraz innych podzespołów, które ulegają awariom czy podlegają systematycznej kontroli. Odbierając samochód z serwisu, dostają Państwo sporą dawkę wiedzy o stanie swojego samochodu. Żadna naprawa czy wymiana części nie stanowi dla nas problemu. Z góry jednak informujemy – że rzadko decydujemy się na „poprawianie po kimś”.

Diagnostyka i Elektromechanika

Diagnostyka i Elektromechanika

W dobie XXI wieku, gdzie elektronika w samochodach stanowi (a przynajmniej informuje) o zdecydowanej większości awarii, nie może pozwolić sobie na to, aby zostać chociaż o krok w tyle ze wszelkimi nowinkami. Nasze komputery diagnostyczne dysponują zawsze aktualnym oprogramowaniem serwisowym a o naszym elektromechaniku powiedzieć, że jest magikiem, to jak nic nie powiedzieć.

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Oferujemy standardowy pakiet usług związany z serwisem klimatyzacji. Dysponujemy sprzętem do serwisowania zarówno w najnowszych jak i starszych modeli aut. Za każdym przeglądem klimatyzacji sprawdzamy dokładnie szczelność całego układu.

Wulkanizacja

Wulkanizacja

Dla naszych stałych klientów oferujemy także usługi z zakresu wulkanizacji, sprzedaży opon, a także przechowalni. Nie jest to jednak działalność wiodąca, dlatego nie świadczymy tych usług osobno nowym klientom.

Kontakt

AUTOELF S.C.

Bosch Service
NIP: 8541128626

91 577 64 81

biuro@autoelf.pl

info@autoelf.pl

Strachocin 42B

73-110 Stargard

Formularz kontaktowy:

5 + 2 =